9 lipca 2012

Pola i Bruno | fotografia dziecięca Opole

Sprawcami tego całego zamieszania byli Asia i Marcin, moi kochani klienci z Opola, którym 3 miesiące temu urodziła się córeczka Pola i postanowili zrobić jej pierwszą sesję zdjęciową. Pola była zatem główną gwiazdą, ale oczywiście nie mogło zabraknąć jej starszego braciszka - 2 letniego Bruna, którego fotografowałam kiedy i on miał 3 miesiące. A na koniec sesji zrobiliśmy zdjęcia plenerowe w lesie wraz z kuzynostwem Poli i Bruna - roczną Hanią i 3 letnim Adasiem, których także już znałam, ponieważ robiłam im już wcześniej sesje indywidualne. No powiem jedno - było wesoło :)

A jakby ktoś miał ochotę do porównań jak te maluchy szybko rosną i jak się zmieniają to TUTAJ jest sesja zdjęciowa Bruna, TUTAJ sesja Hani, a TUTAJ sesja Adasia.
Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole Studio M1; fotografia dziecięca w plenerze Opole

0 komentarzy: