23 czerwca 2012

Ania | sesja fotograficzna nastolatki Wrocław

Tym razem lekko inna sesja niż zazwyczaj, bo z trochę starszą modelką w roli głównej. Ania ma 16 lat i dostała sesję zdjęciową w prezencie od siostry z okazji swoich urodzin. Ania interesuje się sportem i fotografią, a według mnie to powinna zostać modelką, bo super naturalnie zachowuje przed obiektywem i ma prześliczny uśmiech.
Zdjęcia robiłyśmy w plenerze miejskim, w miejscach starych i nowych, ale bardzo wrocławskich, w okolicach szkoły, do której chodzi Ania.

Ostatnio robiłam kilka sesji zdjęciowych młodym ludziom w wieku 16-18 lat i muszę przyznać, że bardzo lubię robić takie zdjęcia - to taki magiczny wiek... wchodzenie w dorosłość, marzenia, plany, wszystko jest jeszcze możliwe...  fantastyczny czas do zatrzymania na zdjęciach. Sama żałuję, że nie mam profesjonalnych zdjęć z mojej 18-stki, miło by było teraz po latach popatrzeć na ładne zdjęcia takiej młodej i niepomarszczonej mnie ;)Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław Studio M1; sesja zdjęciowa dla nastolatki Wrocław

2 komentarzy:

Anonimowy pisze...

super sesja! gdzie we Wroclawiu znalazlas takie schody??( zdjecia 7 i 8)

Studio M1 pisze...

Dziękuję :) Co do schodów - napisz maila to powiem :)