22 sierpnia 2012

Maia | sesja zdjęciowa w plenerze Wrocław

Tata Mai przed sesją ostrzegał mnie, że ciężko będzie jej robić zdjęcia i sprawić, żeby się uśmiechnęła. Nie wiem zupełnie co miał na myśli, bo Maia jest najbardziej roześmianym bąblem na świecie. Do tego ma cudne blond rozwiane włosy i niebieskie oczy, gada po polsku i po francusku (bo jej tata jest Francuzem) i jest super słodziakiem - podczas sesji chciała chodzić za rękę tylko ze mną :D.  To już nasza czwarta wspólna sesja zdjęciowa.  Mam nadzieję, że będą kolejne, bo uwielbiam Maię i jej rodziców.

Na końcu dla tych, którzy tak jak ja lubią podglądać jak dzieci się niesamowicie zmieniają zestawiłam zdjęcie 3-letniej Mai ze zdjęciem z naszej pierwszej sesji, kiedy Maia miała tylko 3 miesiące.

Studio M1; fotografia dziecka w plenerze Wrocław Studio M1; fotografia dziecka w plenerze Wrocław Studio M1; fotografia dziecka w plenerze Wrocław  Studio M1; fotografia dziecka w plenerze Wrocław Studio M1; fotografia dziecka w plenerze Wrocław Studio M1; fotografia dziecka w plenerze Wrocław Studio M1; fotografia dziecka w plenerze Wrocław

4 komentarzy:

Agata pisze...

świetna modeleczka :) śliczna sesja :)

Studio M1 pisze...

Dziękuję bardzo :)

Anonimowy pisze...

urocze !

Anonimowy pisze...

zdjecia ze smakiem :) Widac ze sprzet nie jest najwazniejszy - ale fotograf :)